českyDeutschEnglish
Infocentrum: +420 415 621 102  Infocentrum: +420 415 621 102

Resort Oblík

Resort OblíkResort Oblík

Adresa: Oblík, Oblík 439 24

Mobil: +420 722 973 896

E-mail: info@statek-oblik.cz
WWW: www.statek-oblik.cz

Typ: Hotel
Poloha: Region Louny
GPS: 50°24'27.74"N, 13°47'10.38"E

Nekuřácký provoz: ano

 - - Telefon na pokoji - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Resort Oblík leží na pomezí Národní přírodní rezervace Oblík, která láká milovníky fauny i flóry. Najdete v ní mnoho vzácných druhů rostlin, brouků i motýlů.

 

Zažijte nezapomenutelný pobyt v našich luxusních pokojích a suites v Resortu Oblík. Nabízíme prostorné a elegantně zařízené pokoje jak pro dvojice, tak i rodiny s dětmi. V kombinaci se vzdušným interiérem a dechberoucími výhledy pak objevte okouzlující atmosféru Českého středohoří z pohodlí Vašeho pokoje. Užijte si klidné dny plné slunečních paprsků, vstávejte s výhledem na okolní přírodu a zapomeňte na starosti všedních dnů.

 

 

Naše wellness a spa nabízejí naprosto unikátní možnost relaxace, jakých v dostupné vzdálenosti (nejen) od Prahy tolik není. Naši hosté mají k dispozici tři sauny, možnost využití Kneippovy lázně nebo relaxační místnosti.

Mapa

Euroregion Krušnohoří

Kalendář akcí

Podcast Okouzleni městem nejen o Zdeňku Sýkorovi a Miroslavu Melenovi
Podcast nejen o kopcích
Pocta Janu Jírovi
Brána do Čech - propagační a mediální kampaň Ústeckého krajeDolní Poohří - logoJednotná klasifikace turistických informačních center ČRturistika.cz - Turisté a cestovatelé píší o cestování, vkládají tipy na výlety, cestopisy, fotky, hrady a zámky, trasy. Dále zde ...

Automatický překlad