českyDeutschEnglish
Infocentrum: +420 415 621 102  Infocentrum: +420 415 621 102

Penzion Stará fara

Penzion Stará faraPenzion Stará fara

Adresa: Smolnice 1, Smolnice 439 14

Mobil: +420 724 745 621

WWW: https://www.ubytovani-aktualne.cz/detail/penziony-ceske-stredohori/penzion-smolnice-penzion-stara-fara-2213/#kontakt

Typ: Penzion
Poloha: Region Louny
GPS: 50°18'21.7"N, 13°50'53.76"E

Nekuřácký provoz: ano

 - - Telefon na pokoji - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Penzion se nachází v památkově chráněném objektu bývalé fary, postaveném r. 1697 jako hospodářská usedlost.

Areál fary Smolnice zahrnuje původní obytnou budovu fary, objekt bývalých stájí upravených na penzion, stodolu, přístřešek pro auta a sad s ovocnými stromy a zahradním domkem - původní sušárnou ovoce.

Vybavení objektu Celoroční ubytování ve 3 apartmánech (ložnice, obýv. pokoj, kuchyňka, soc. zařízení) - z toho 1 apartmán v přízemí má přímý východ z obýv. pokoje do zahrady. Tyto apartmány jsou v prostorách bývalých stájí.

Další 3 pokoje (se společným soc. zařízením) se nacházejí v sousedním domě a mají svůj zvláštní samostatný vchod. apartmány č. 1,2,3: 2+2 přistýlky pokoje: celkem 2+3 přistýlky.

 

Hostům je dále k dispozici v přízemí společenská místnost s klavírem, přilehlou kuchyní a zvláštním WC. Drátové i bezdrátové připojení k internetu. V opravené stodole lze hrát stolní tenis a uschování jízdních kol. Možnost parkování pro 4 auta pod přístřeškem. Lávový gril a venkovní posezení, ohniště, v létě bazén (Tampa, 7m) a pískoviště pro děti. Celý areál je obehnán opukovou zdí a je uzavřen. Pobyt malého psa je možný.

Mapa

Euroregion Krušnohoří

Kalendář akcí

Podcast Okouzleni městem nejen o Zdeňku Sýkorovi a Miroslavu Melenovi
Podcast nejen o kopcích
Pocta Janu Jírovi
Brána do Čech - propagační a mediální kampaň Ústeckého krajeDolní Poohří - logoJednotná klasifikace turistických informačních center ČRturistika.cz - Turisté a cestovatelé píší o cestování, vkládají tipy na výlety, cestopisy, fotky, hrady a zámky, trasy. Dále zde ...

Automatický překlad