českyDeutschEnglish
Infocentrum: +420 415 621 102  Infocentrum: +420 415 621 102

SHARK ZONE FITNESS

SHARK ZONE FITNESSSHARK ZONE FITNESS

Adresa: Pražská 79, Louny 440 01

Mobil: +420 792 324 532

E-mail: sharkzone@seznam.cz
WWW: https://www.sharkzone.cz/

Typ: Fitness / posilovny
Poloha: Louny

SharkZone je nové sportovní centrum přímo ve středu Loun. Vše vzniklo díky velkým snům a vizím a následné realizaci s pomocí rodinných příslušníků a blízkých (ještě jednou velké díky!).

Sportovní centrum nabízí přes 600 m² plochy, která je rozdělena na silový trénink v přízemí, kde se mimo jiné nachází také bar s příjemnou obsluhou a skvělou kávou (a jak říkám, káva je život, no ne?), první patro patří fitness zóně se stroji a druhé patro tvoří funkční zóna, kardio zóna a zóna pro skupinové lekce (Které? To naleznete v sekci „Naše služby“).

Celé prostředí SharkZone je laděno do přírodna, abyste se cítili skvěle a naše prostředí Vás nabylo energií (a nebojte, po tréninku si dobijete energii na našem baru, který nabízí celou řadu výživových doplňků). Přijďte nás navštívit, přijďte si zacvičit a přesvědčte se sami, budeme Vás s úsměvem vítat na baru.

Věříme, že v SharkZone naleznete místo pro kvalitní trénink, odreagování, ale také pro motivaci pravidelně trénovat, posouvat své hranice a dosáhnout svého cíle a úspěchu.

Těšíme se na každého z Vás.

 

Otevírací doba: 

Pondělí – Pátek    |   7:00 – 21:00

Sobota – Neděle  |   8:00 – 20:00

 

Bar

Náš bar nabízí širokou škálu proteinových drinků a předtréninkových nápojů, ale naleznete zde i celou řadu skvělých výživových doplňků před, během i po tréninku včetně chutné zdravé výživy.

U baru naleznete také stojan s fitness oblečením a doplňky.

 

Skupinové lekce, osobní trenéři

Na výběr jsou jednorázové vstupy, měsíční, čtvrtletní a celoroční permanentky.

Euroregion Krušnohoří

Kalendář akcí

Podcast Okouzleni městem nejen o Zdeňku Sýkorovi a Miroslavu Melenovi
Podcast nejen o kopcích
Pocta Janu Jírovi
Brána do Čech - propagační a mediální kampaň Ústeckého krajeDolní Poohří - logoJednotná klasifikace turistických informačních center ČRturistika.cz - Turisté a cestovatelé píší o cestování, vkládají tipy na výlety, cestopisy, fotky, hrady a zámky, trasy. Dále zde ...

Automatický překlad